Poznaj swoje moce – rodzinne warsztaty online

Poznaj swoje moce – rodzinne warsztaty online

Czas wolny
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jak odkryć swój potencjał i rozwijać prawdziwe talenty? Bank BNP Paribas zaprasza rodziny do udziału w bezpłatnych warsztatach “Poznaj swoje moce”.

Tegoroczne zajęcia w ramach projektu „Misja edukacja” są skierowane do dzieci w wieku od 16 do 12 lat oraz ich rodzin. Warsztaty poprowadzi Fundacja Kosmos dla Dziewczynek.

– W każdym z nas drzemie niepowtarzalny potencjał. Umiejętność uświadomienia sobie własnych talentów i rozbudzenie pasji pozwalają go wyzwalać. Warto zacząć już od najmłodszych lat, dlatego chcemy wyposażyć dzieci w narzędzia, które im w tym pomogą. Warsztaty „Poznaj swoje moce” to element zaangażowania Banku BNP Paribas w działania, które przynoszą pozytywne zmiany – cegiełka, którą dokładamy, realizując „Misję edukacja” – mówi Małgorzata Witkowska, kierownik Zespołu Trade Marketingu i Innowacji w Banku BNP Paribas.

Zajęcia mają na celu pomóc najmłodszym odkryć swoje talenty i ukierunkować ich dalszy rozwój. W czasie warsztatów uczestnicy będą mogli wypełnić test fundacji Kosmos inspirowany testem mocnych stron Strengthsfinder. Jego twórca Daniel Clifton uważa, że człowiek może osiągnąć aż siedem razy więcej, kiedy skupia się na rozwoju swoich talentów, niż gdy stara się nadrobić niedostatki. Test ma pomóc uczestnikom poznać lepiej swoje mocne strony.

Wydarzenie będzie dostępne bezpłatnie w formie online 7 oraz 14 listopada. Szczegóły dotyczące rejestracji dostępne są na stronie wydarzenia.

W ubiegłorocznej edycji warsztatów, które odbyły się stacjonarnie wzięło udział 800 dzieci z różnych miast w Polsce.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak skutecznie pozbyć się plam z ubrań kolorowych – sprawdzone metody
Jak skutecznie pozbyć się plam z ubrań kolorowych – sprawdzone metody
Poznaj praktyczne techniki i metody na usuwanie plam z kolorowych ubrań. Dowiedz się, jak dbać o swoje ubrania, aby służyły Ci jak najdłużej.
Jak dobierać przynęty do różnych gatunków ryb?
Jak dobierać przynęty do różnych gatunków ryb?
Dowiedz się, jak skutecznie dobierać przynęty do różnorodnych gatunków ryb i zwiększ swoje szanse na udane łowienie. Praktyczne porady dla początkujących i doświadczonych wędkarzy.
Jak wybrać odpowiednie biuro rachunkowe dla twojej firmy – poradnik dla przedsiębiorców
Jak wybrać odpowiednie biuro rachunkowe dla twojej firmy – poradnik dla przedsiębiorców
Sprawdź jak wybór odpowiedniego biura rachunkowego może wpłynąć na sukces Twojej firmy. Poznaj kluczowe kryteria i ważne wskazówki, które pomogą Ci w podjęciu decyzji.
Ostatnie wpisy