Poznaj swoje moce – rodzinne warsztaty online

Poznaj swoje moce – rodzinne warsztaty online

Czas wolny
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jak odkryć swój potencjał i rozwijać prawdziwe talenty? Bank BNP Paribas zaprasza rodziny do udziału w bezpłatnych warsztatach “Poznaj swoje moce”.

Tegoroczne zajęcia w ramach projektu „Misja edukacja” są skierowane do dzieci w wieku od 16 do 12 lat oraz ich rodzin. Warsztaty poprowadzi Fundacja Kosmos dla Dziewczynek.

– W każdym z nas drzemie niepowtarzalny potencjał. Umiejętność uświadomienia sobie własnych talentów i rozbudzenie pasji pozwalają go wyzwalać. Warto zacząć już od najmłodszych lat, dlatego chcemy wyposażyć dzieci w narzędzia, które im w tym pomogą. Warsztaty „Poznaj swoje moce” to element zaangażowania Banku BNP Paribas w działania, które przynoszą pozytywne zmiany – cegiełka, którą dokładamy, realizując „Misję edukacja” – mówi Małgorzata Witkowska, kierownik Zespołu Trade Marketingu i Innowacji w Banku BNP Paribas.

Zajęcia mają na celu pomóc najmłodszym odkryć swoje talenty i ukierunkować ich dalszy rozwój. W czasie warsztatów uczestnicy będą mogli wypełnić test fundacji Kosmos inspirowany testem mocnych stron Strengthsfinder. Jego twórca Daniel Clifton uważa, że człowiek może osiągnąć aż siedem razy więcej, kiedy skupia się na rozwoju swoich talentów, niż gdy stara się nadrobić niedostatki. Test ma pomóc uczestnikom poznać lepiej swoje mocne strony.

Wydarzenie będzie dostępne bezpłatnie w formie online 7 oraz 14 listopada. Szczegóły dotyczące rejestracji dostępne są na stronie wydarzenia.

W ubiegłorocznej edycji warsztatów, które odbyły się stacjonarnie wzięło udział 800 dzieci z różnych miast w Polsce.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak technologia dronów rewolucjonizuje monitorowanie postępu prac budowlanych
Jak technologia dronów rewolucjonizuje monitorowanie postępu prac budowlanych
Dowiedz się, jak innowacyjna technologia dronów zmienia podejście do monitorowania i oceny postępów na placach budowy, przynosząc mnóstwo korzyści dla sektora budowlanego.
Jak przygotować się do niezapomnianych wakacji na Zanzibarze?
Jak przygotować się do niezapomnianych wakacji na Zanzibarze?
Przygotuj się na niezapomniane chwile na Zanzibarze! Nasz poradnik pomoże Ci zaplanować idealne wakacje z najciekawszymi atrakcjami i pięknymi miejscami tego tropikalnego raju.
Jak wybrać idealną komodę do sypialni zgodnie z Twoim stylem wnętrza?
Jak wybrać idealną komodę do sypialni zgodnie z Twoim stylem wnętrza?
Zdobądź niepowtarzalne wnętrze dzięki idealnie dobranemu meblowi. Dowiedz się, jak dopasować komodę do sypialni zgodnie ze swoim stylem wnętrzarskim.
Ostatnie wpisy