Jak odkryć swój potencjał i rozwijać prawdziwe talenty? Bank BNP Paribas zaprasza rodziny do udziału w bezpłatnych warsztatach “Poznaj swoje moce”.

Tegoroczne zajęcia w ramach projektu „Misja edukacja” są skierowane do dzieci w wieku od 16 do 12 lat oraz ich rodzin. Warsztaty poprowadzi Fundacja Kosmos dla Dziewczynek.

– W każdym z nas drzemie niepowtarzalny potencjał. Umiejętność uświadomienia sobie własnych talentów i rozbudzenie pasji pozwalają go wyzwalać. Warto zacząć już od najmłodszych lat, dlatego chcemy wyposażyć dzieci w narzędzia, które im w tym pomogą. Warsztaty „Poznaj swoje moce” to element zaangażowania Banku BNP Paribas w działania, które przynoszą pozytywne zmiany – cegiełka, którą dokładamy, realizując „Misję edukacja” – mówi Małgorzata Witkowska, kierownik Zespołu Trade Marketingu i Innowacji w Banku BNP Paribas.

Zajęcia mają na celu pomóc najmłodszym odkryć swoje talenty i ukierunkować ich dalszy rozwój. W czasie warsztatów uczestnicy będą mogli wypełnić test fundacji Kosmos inspirowany testem mocnych stron Strengthsfinder. Jego twórca Daniel Clifton uważa, że człowiek może osiągnąć aż siedem razy więcej, kiedy skupia się na rozwoju swoich talentów, niż gdy stara się nadrobić niedostatki. Test ma pomóc uczestnikom poznać lepiej swoje mocne strony.

Wydarzenie będzie dostępne bezpłatnie w formie online 7 oraz 14 listopada. Szczegóły dotyczące rejestracji dostępne są na stronie wydarzenia.

W ubiegłorocznej edycji warsztatów, które odbyły się stacjonarnie wzięło udział 800 dzieci z różnych miast w Polsce.

Zostaw komentarz

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dot. cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Zmiany ustawień można dokonać w każdym momencie. Więcej szczegółów na podstronie Polityka prywatności.