Już w najbliższą sobotę 17 października odbędzie się kolejne interaktywne spotkanie z cyklu „Poruszenie w sieci – rodzinne oprowadzania online” organizowane przez Muzeum Azji i Pacyfiku.

To doskonała okazja, aby zapoznać się z pracami studentów Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie oraz obiektami dostępnymi w muzeum. Spotkanie ma na celu zapoznanie ze sztuką innych kultur. Dzięki niemu będzie można odbyć wyjątkową podróż do Indonezji, Chin, Indii i Tybetu, a wszystko to wygodnie sprzed swojego komputera.

Spotkania skierowane są do dzieci w wieku 6-12 lat oraz ich opiekunów. Projekt jest sfinansowany ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu ,,Kultura w sieci”. Szczegółowe informacje o zapisach dostępne na: wystawa.muzeumazji.pl

Zostaw komentarz

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dot. cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Zmiany ustawień można dokonać w każdym momencie. Więcej szczegółów na podstronie Polityka prywatności.